Ratujmy naszą planetę przed przeludnieniem!!!

Na stronach i blogach racjonalistów możemy przeczytać, że nasza planeta cierpi z powodu przeludnienia i że jeśli natychmiast nie zredukujemy liczby ludności zamieszkującej świat, nie tylko ludzkość, ale cała planeta może przestać istnieć. Nie są to bynajmniej hasła wznoszone przez jakichś nawiedzonych twórców teorii spiskowych i katastroficznych. Takie zalecenia dają prezydentom USA ich „naukowi” doradcy i „eksperci”, o czym już tu pisałam.

Niektórzy „światli” ludzie porównują ludzkość do pasożyta niszczącego organizm na którym ów pasożyt żeruje. Jak się może skończyć wiara w takie „mądrości” też już pisałam.

A oto dwa filmy, które pomogą otrzeźwieć tym, którzy dali się oszołomić głosicielom podobnych haseł:

24 komentarze do “Ratujmy naszą planetę przed przeludnieniem!!!

 1. Super, ze poruszylas ten temat. Na forum Wolnych Mediow, pewnie za racjonalistami, panuje przekonanie, ze jest przeludnienie. A w ogole, to wstyd czytac tam komentarze, bo jest gorzej niz na onecie z nielicznymi wyjatkami. Szkoda, bo sporo ludzi na swiecie czyta W.M.
  Dzis wklejono najnowsze info. o przygotowaniach do przejecia wladzy wiadomo przez kogo w celu przymusowych szczepien i nikt sie nie zainteresowal. Pewnie, ze istnieje blog grypa666, ale info. nigdy za duzo.
  W Gazecie jest info., ze moze zachorowac do 12 milionow Polakow.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6879224,_Na_nowa_grype_moze_zachorowac_od_3_5_do_12_milionow.html

 2. Alez FASCYNUJACY (jakby powiedzial Spoc- Star Trek) artykul znalazlam na t. 2012 r. Wrzuce tylko pare zdan:”wyjaśnienie mającego nastąpić, cudu słońca i księżyca – pojawienia się na niebie dwóch słońc i dwóch księżyców (zjawiska, które będzie obserwowane podczas jednoczesnego zaistnienia przestrzeni trójwymiarowej z czterowymiarową)”, „Dalej czas nie istnieje”, „Nowi ludzie będą piękni pięknem idealnym”, „Starsi ludzie odmłodnieją o około 20-30 lat. Pojawią się również możliwości nieśmiertelności”, „Koniecznym warunkiem przebywania w czwartym wymiarze będzie duchowość i miłość.”
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Co+nas+czeka+w+roku+2012%3F+&id=1304
  W Biblii jest zawarta prawda, jesli chodzi o przyszlosc. Szkoda, ze wielu rozumie gloszona w niej milosc opacznie.

 3. Niesamowite, aż trudno uwierzyć. Przeczytałam podany link na temat 2012. No cóż dożyjemy, zobaczymy/ to odmłodnienie o 20-3olat hi.hi/
  Niezależnie od tego czy ta apokalipsa nastąpi czy nie, rozwój duchowy i świadomość jest podstawą, by w dzisiejszych, zwariowanych czasach zachować spokój i równowagę.

 4. Mnie się podobał ten cytat:

  Przed Ognistym Światłem przeobrażenia nie ochronią ani pieniądze, ani władza, ani podziemne schrony. Ratunek jest tylko jeden – duchowość. Do przeobrażonego świata nie może trafić świadomość niska. Według żadnych umów czy kontraktów, za żadne pieniądze.

  Byłam na wykładzie tego Wsielenskiego, ciekawy facet i ciekawe rzeczy mówił.
  W moim odczuciu tak właśnie będzie wyglądał ten „koniec świata”. To nieprawda, że gatunki giną masowo z naszej winy. Giną nie tylko zwierzęta, ale i ludzie. Obecna epidemia nowotworów i plaga nieuleczalnych chorób pokazuje, że dalej tak żyć nie możemy. Ja to nazywam „wymieraniem dinozaurów”. Kto nie jest w stanie znieść wciąż zwiększających się wibracji kosmosu, ten zginie. Zauważcie, że dziwne rzeczy dzieją się też ze zwierzętami, niektóre jakby „dostawały” ludzkiego rozumu. Wczoraj w TVN pokazali psa, który zgubił się w obcym mieście, ale zamiast błądzić po omacku poszedł na komisariat policji, a tam mieli już powiadomienie o jego zaginięciu.
  Tak więc spoko. Niech się psychopatyczne władze pochowają w podziemnych lochach, to ich i tak nie uratuje. A my będziemy czekać na powierzchni ziemi i z całą odwagą stawimy czoła temu, co ma nadejść.
  Już czuję się piękna i o 30 lat młodsza, hehe 😀

 5. @Astromaria: „Zauważcie, że dziwne rzeczy dzieją się też ze zwierzętami, niektóre jakby “dostawały” ludzkiego rozumu.”
  Kurcze od niedawna widzę to u kotów 🙂 Wogóle to „kociarzem” jestem 😉 Ale rzeczywiście to widać. I wogóle można „mentalnie” rozmawiać ze zwierzętami. Trzeba właściwie do nich podchodzić a będzie ok.

 6. Dobrze jest pozostać w ciele do 2013, na Ziemi dokonuje się podział – obecnie już dostrzegalny, dwubiegunowość istnienia jest teraz deklaratywnie MANIFESTOWANA.
  POLARYZACJA…
  Nazwać to banalnie: STS czy STO ? ? ?

  A co jest lepsze co gorsze.
  NIC nie jest lepsze ani gorsze, nie oceniam.

  CO w tym złego że ktoś chce (błądzić) sam urosnąć (to takie nieciekawe iść prostą ścieżką).

  Nikt tak naprawdę nie jest w stanie nikogo skrzywdzić – może tylko „ciągnąć za rękaw” LICZY SIĘ WSPÓLNY MIANOWNIK wartość liczebnika to spektrum ŚWIATŁA (SĄ RÓŻNE ODCIENIE ŚWIATŁOŚCI – „OD CZERNI DO BIAŁOŚCI”)

  cóż więcej?

  RADOŚĆ ZADZIWIENIA I ŚWIADOMOŚĆ NIEŚMIERTELNOŚCI jest TERAZ naszą RADOŚCIĄ…

  : )

 7. A ja znalazlam nastepujaca FASCYNUJACA rzecz na czasie – film Len Horowitz – DNA: Pirates of the Sacred Spiral 1/11 [napisy PL]

 8. Nie ma śmierci, nie ma błędów, wszyscy dojdą do celu, tyle tylko, że nie wszyscy w tym samym czasie. Ale dla nas „czas” już niedługo przestanie istnieć. Znaczy to, że na razie spotkamy się w nieco mniej licznym gronie, które później się będzie powiększać.

  Horowitz jest OK, ściągnęłam go na dysk, co polecam wszystkim, bo nie wiadomo, czy internet nie będzie cenzurowany lub czy nie ograniczą nam do niego dostępu. W Australii już się zaczęło – zapuszczono nowy „cenzorski” program, bez konsultacji z narodem. Wszystko to oczywiście „dla dobra” biednych Australijczyków, którzy mogliby nieświadomie wpaść na jakieś strony pedofilskie albo pornograficzne i ich oczy mogłyby zostać tym zranione.

  Mała ciekawostka: dziś w TokFM jakiś komentator na gościnnych występach ironizował „zrzeknijcie się wolności dla większego bezpieczeństwa”. Jak widać prawda dociera również do dziennikarskich głów.

 9. „W organizmie ludzkim nastąpią takie zmiany, które wprowadzą ciało w inny stan i pozwolą mu przejść na odżywianie energią Kosmosu. Zapotrzebowanie na jedzenie będzie stopniowo spadało, a potem całkiem zaniknie.”

  Sorry, że będzie prywata, ale zaczynam nabierać nadziei, że do Was dołaczę 😉 Już teraz mało jem, schudłam ostatnio ponad 10 kg (żeby było śmieszniej, to zaczęłam chudnąć zaraz po tym, jak Jowisz wszedł mi do pierwszego domu :DDD). O innych symptomach nie wspominam, bo nie są już tak obiektywnie mierzalne…

 10. @Astromaria to był pies, który kiedyś miał styczność z policją z policjantami, po prostu poszedł w miejsce które z czymś mu się wcześniej kojarzyło.

 11. @ Gall – to było wyjaśnienie typowe dla „racjonalistów”, i jak zwykle było ono tragicznie naciągane. Gdyby to był „emerytowany” pies policyjny, to owszem, ale to był tylko pies, którego tatuś służył w policji. On sam nigdy ze służbą w policji nie miał styczności i został wydany w dobre ręce jeszcze jako szczeniak.

  Był tam podany inny trop, bardziej wiarygodny: że jego właścicielka była na komisariacie złożyć zawiadomienie o zaginięciu psa. Mógłby wtedy iść za węchem.

 12. Przenosze tu info z portalu NWO:
  “Czeski rząd zerwał rozmowy z firma Baxter o dostarczeniu szczepionek przeciwko świńskiej grypie, gdyż Baxter nie dawał gwarancji że szczepionki będą bezpieczne. ”
  Moze wiecej krajow odwazy sie pojsc za Czechami?

 13. NWO, ble. Coraz więcej duchowych neofitów, zmieniających tylko wypełnienie identycznych ramek. Świetnie, że ludzie się rozwijają, ale póki co to nadal więcej widzę powodów do obaw związanych z, moim zdaniem, silnie naciąganą koncepcją przejścia na wyższe częstotliwości. No i ludzi, którzy mimo „rozwoju” i tak nie mają nawet krzty >tego czegoś<.

  Nie mówiąc już o tym, że istotną częścią tej części świata jest fizyczność, więc jakaś nagła zmiana czy to przejścia na "energię kosmosu", czy innej formy przemiany fizyczności na niefizyczność pachnie mi w najlepszym razie pobożnymi życzeniami.

  Byłbym ostrożny licząc na takie nagle i piękne 'prezenty', ogromne skoki świadomości, albo przynajmniej zastanowiłbym się nad negatywnymi skutkami. W końcu co dzieję się z nieprzystosowanym ciałem, duszą, świadomością czy innym fragmentem gdy reszta/część nagle dostaje "kopa ewolucyjnego"? Problemy nie tkwią tylko w ciele ani w połączeniach czy tam matrycach – jak zwał tak zwał. Nawet pozbycie się ciała, które stanowi znaczne ograniczenie (POTRZEBNE ograniczenie) nie oznacza wyłącznie pozytywnych efektów. Czyżby nadciągał Czas Szaleństwa?

  Jakbym miał ciągnąć wizje takiej przemiany świata – pociągnąłbym ją tylko ciut dalej. W momencie w którym ludzie "uduchowieni" (miliony? bez jaj.) tracą bariery, przechodzą w bezpośredni kontakt z energią i… nie są w stanie kontrolować ani jej, ani siebie. Każda myśl przybiera katastrofalne kształty, a kłócące się myśli (niekoniecznie negatywne) wyniszczają nie tylko ich twórców nawzajem, lecz także postronnych. Och, prawdziwie piękne – ludzkość zniszczona najpierw przez przejście, a potem przez samych siebie – tych jeszcze nie dość dojrzałych w duchowości… I wtedy dopiero zostanie garstka ludzi.

  Ech… w sumie to nie lubię gdybania, gdy nie ma nieskażonych informacji ani skąd ich brać. Ale tak dla samego gadania to można pogadać, nie żeby było jakąkolwiek różnicą co się stanie z ludźmi i tym fragmentem świata. I tak będzie dobrze.

 14. @ jk: bardzo dziwna sprawa, twój komentarz wpadł do spamu, nie mam pojęcia dlaczego, bo nie zawierał żadnych zakazanych linków.

 15. Właśnie Jaszczury przystąpiły do opanowywania portalu bliskowschodniego, który jest jednym z najważniejszych dla nich do komunikacji oraz w urządzaniu sobie podziemnego gniazda do życia, a przecież z Bliskiego Wschody wyszły różne cywilizacje i religie, które zostały stworzone do panowania nad populacją.
  Napisałem u pani w komentarzu do artykułu o najgroźniejszej sekcie,że na podstawie channelingu Knhait-Jadczyk można wysnuć wnioski o tragicznych zdarzeniach na Ziemi mających nastąpić w niedługim czasie związanych ze zmianą częstotliwości i nie tylko, a wraz ze zmianą częstotliwości zmieni się również zależność naszej populacji.

 16. hi:) co do 2012 tego co się teraz dzieje i jak to przewidzieli majowie jest tutaj świetny wykład:


  przy okazji jest świetnie wytłumaczone o co chodzi w kalendarzu majów oraz czym jest świadomość, naprawdę polecam mocna pozycja 🙂

 17. Ooo, dzięki za ten link, właśnie wczoraj otworzyłam to sobie żeby oglądać, ale mi się FF zawiesił, a miałam otwarte kilka okien (pewnie za dużo i stąd kłopot). No i potem nie mogłam trafić gdzie to było.

 18. @Mario
  Pewnie poziom pieprzenia w moim poście przewyższył dopuszczalny limit. Zdarza się 😛

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.