Popierajmy postęp naukowy ludzkości

Przeróżnego autoramentu „racjonaliści” i oświeceni (chyba raczej zaślepieni) wiedzą naukową ateiści dość regularnie dokonują na mnie napaści, zarzucając mi, że jestem przeciwniczką rozwoju, że zajmując się tym, czym się zajmuję opowiadam się przeciwko postępowi, ba! wręcz zwalczam naukę! Że pisząc o duchowości wschodu lub sztuce kształtowania swojej własnej rzeczywistości uprawiam poezję i literaturę piękną, która jest może urocza, ale nieuczciwa, bo daje słabym duszyczkom złudną nadzieję szczęścia, a to jest przecież propagowanie zabobonów, a więc czyn niegodny osoby żyjącej w XXI wieku:

… importuje się ludowi religijną mistykę rozmaitych hinduizmów i buddyzmów. One są w dużej części piękne literacko i mądre filozoficznie i etycznie, choć zamknięte w mistycyzmie i metafizyce, a kompromitujące dla intelektu i wiedzy na początku XXI wieku.

Tacy jak ja cofają świat w mroki najciemniejszego średniowiecza. I tego powinni zabronić. Powinni pozamykać takich jak ja w obozach i poddać nas przymusowemu nawracaniu na racjonalizm.

Ciekawa byłam, co sądzi o tym ateista, który przecież powinien opowiadać się po stronie racjonalnego, naukowego rozwoju, a przeciwko naturze i podobnym głupim dyrdymałkom. Poszukałam i znalazłam. I już nic nie rozumiem. Widocznie on też jest za, a nawet przeciw.

A co sądzi o tym przedstawiciel zabobonnego i z tego powodu przegranego ludu? I słusznie, że przegranego, przecież prawo do przeżycia mają tylko najlepiej przystosowani, a któż jest lepiej przystosowany od tego, kto jest uzbrojony co najmniej w broń palną, a najlepiej bombę atomową i sarin? Nie umieją latać na księżyc? A więc co są warci? Nic! Zupełnie nic! A więc nie zasługują na to, żeby żyć!*)

Tak kochani, zdecydowanie powinniśmy sprzeciwić się ciemnocie, która nie zna i nie szanuje naukowego postępu.

P.S. Dopisane po północy – obejrzyjcie jeszcze to:

I bardzo proszę, wręcz błagam – nie mówcie mi, że to utopia. Psychopaci rządzący tą planetą zdołali nas niesamowicie ogłupić i oduczyć myślenia. Wmówili nam, że bez smrodzenia, trucia wszystkiego wokół i bez „czystej”, „ekologicznej” energii z „zielonych” reaktorów atomowych (nie żartuję, propagatorzy energii atomowej wmawiają nam, że ich reaktory są „zielone”!), bez bezwzględnej rywalizacji i wojen nie ma nowoczesnego świata. Niektórzy uwierzyli nawet, że bez wytrucia nas wszystkich nie da się uratować środowiska! Karmieni taką propagandą od kołyski wierzymy, że człowiek jest zły ze swojej natury, że Bóg spieprzył robotę i że najlepiej byłoby to wszystko wysadzić w powietrze. Tymczasem naprawdę da się żyć nie szkodząc planecie i środowisku. Im więcej osób w to uwierzy (efekt setnej małpy), tym skuteczniej odwrócimy to zło, które konający już system babiloński nam szykuje. Do tej pory wszystkie pozytywne inicjatywy były uśmiercane przez patokratów, a ich czarny PR sprawiał, że ludzie wierzyli, iż dobro jest złem. Czas wreszcie zacząć wierzyć w dobro i w to, że się da.

Ta inicjatywa ma związek z Projektem Venus, który już przez niektórych został okrzyknięty sektą lub iluminackim spiskiem. Nie przyjrzałam się jeszcze temu dokładnie, ale w najbliższym czasie to zrobię (każdy powinien to zbadać na własną rękę). Na razie zbieram materiały na temat roku 2012, bo dostaję mnóstwo maili od roztrzęsionych z przerażenia wyznawców końca świata i niedługo napiszę o tej dacie więcej.

I jeszcze dwa linki:  Niebo i Piekło (chyba ktoś demoralizuje studentów, jak tak można)…

—————

*) Mnóstwo takich wypowiedzi można znaleźć na forach ateistów, a na Racjonaliście jest to, można rzec, obowiązująca tam norma.

Przerzucanie winy na ofiarę, czyli stara sztuczka psychopatów

7 komentarzy do “Popierajmy postęp naukowy ludzkości

  1. Oglądając film z wypowiedzią indiańskiej starszyzny przypomniała mi się piosenka z pewnego filmu. Mówi o tym samym. Ale ta Pani pięknie zaśpiewała, aż ciary przechodzą po plecach i łezka się w oku kręci…
    Pozdrawiam!!!

  2. Tu Fresco mówi do rzeczy i jak zwykle kontrowersyjnie o religiach a jednak tnie brzytwą do sedna. Również o walce w imię „demokracji”. Porządnie dołożył do pieca co przy tych mrozach należy po prostu docenić 😉
    Jacque Fresco Z-DAY 2010 NY – lektor [HD] pl

  3. Duke Nukem ! Sa jednak wspaniali ludzie, co potrafia mowic do rzeczy i ciagle marze o tym, zeby w obecne mendia cos „padlo” i weszla w te miejsca informacja dla ludzi !

  4. Trafilam na nastepny fajny link, ktory jest wprawdzie z Radia Maryja, ale to juz niewazne skad, tylko jakie wiadomosci sa przesylane. Takiej kultury slowa i dykcji oraz wspanialych spostrzezen darmo szukac w mendiach :

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s