Świńska grypa, czyli wykopalisko z 1976 roku

Kto rządzi światem?

Koncerny farmaceutyczne – przynajmniej na razie. Możliwe, że zostaną już wkrótce zdetronizowane przez Monsanto, jeśli tej firmie udadzą się plany się opatentowania absolutnie wszystkiego, co da się jeść. I przez firmę Nestle, która ma w planach opatentowanie… wody!!! Są chętni na opatentowanie powietrza? Nie? Spoko, na pewno wkrótce się znajdą.

Na razie rządzą farmaceuci. I wymyślają kolejne niedorzeczne choroby, przeciwko którym każą się nam szczepić. Wygląda na to, że repertuar chorób jest ograniczony, albo „chorobowymyślaczom” tragicznie brakuje inwencji, bo zamiast zaskoczyć nas czymś nowym, sięgają do lamusa i wyciągają stamtąd mocno zakurzony wynalazek z 1976 roku. Pewnie mieli nadzieję, że starzy mają sklerozę i nie pamiętają. Ale się przeliczyli: jest wielu takich, którzy pamiętali i nie omieszkali z radością wrzucić dowodów na YouTube.

Pośmiejmy się więc razem. Śmiech ma działanie terapeutyczne, leczy nawet nowotwory, więc ze świńską grypą tym bardziej sobie poradzi. A propos żartów – słyszeliście najnowszy dowcip? Co robi chory na grypę? Leży i kwiczy!

Senator Ron Paul, który jest lekarzem wyjaśni, dlaczego nie powinniśmy panikować, a co najważniejsze – dlaczego powinniśmy jak zarazy unikać szczepionek, a nie grypy.

Przypomnę też, że wszechświatową pandemię ptasiej grypy zakończył nadzwyczajnie skuteczny lek: artykuł w bardzo poczytnej gazecie, napisany przez współpracowników doktora Ratha.

Teraz już rozumiecie, dlaczego władza dąży do wyłączenia Internetu?

Skoro jednak wciąż jeszcze możemy się cieszyć nieograniczonym dostępem do sieci podam tu kilka linków: Anatomia medialnej manipulacji, Janusz Korwin Mikke o świńskiej grypie, Epidemia świńskiej grypy – nowy środek nacisku.

I oczywiście, nikogo pewnie nie zdziwi, że do kampanii kłamstw przyłączyli się jak zawsze z wielką ochotą racjonaliści: Świńska grypa dotarła do Szajcarii, Peru i Kostaryki.

12 komentarzy do “Świńska grypa, czyli wykopalisko z 1976 roku

 1. Ja powtórzę za panem Ron Paulem… Potrzebny spokój, zastanowienie i wdrażanie zdroworozsądkowego myślenia. Od zaraz.

 2. Słyszałem, że szczepienia nie pomagają, ponieważ są skierowane przeciwko jednemu rodzajowi wirusa lub bakterii, a one się na te szczepionki jeszcze uodparniają – tworzą się mutacje odporne na nie i stają się „groźniejsze” dla organizmu ludzkiego. Podobno organizm lepiej się broni przed infekcją bez szczepień. Jeśli obroni się samodzielnie, to potem łatwiej jest mu się przed nimi bronić bo ma już „dane” o nich.

  To jak to w końcu jest?

 3. http://wiadomosci.onet.pl/1963896,12,item.html
  Ojej, WHO wkrótce ogłosi pandemię grypy. A ja miałam sen, że na ulicach całego świata pełzało (tak tak!) bezmózgie wojsko z karabinami, a wolne i nieskrępowane było tylko niebo nad nami. I jeszcze te frustrujące i przygniatające poczucie beznadziejności wszelkiego oporu czy ucieczki. Do tej pory jakoś mi przyschło zainteresowanie jElitami Rządzącymi, ale ten sen był tak realistyczny, (nawet po obudzeniu(!)czułam ból po kopniaku w brzuch)że dał mi przedsmak czego nie ma, a co z powodzeniem mogłoby za niedługo być (no bo niby czemu nie? Mój dziadek żył w czasach, gdzie ludzi wsadzano do pieca, albo rozrąbywało się im głowy siekierą, żeby pan naukowiec mógł zobaczyć, co jest w środku).Mam nadzieję, że ten sen to tylko jakieś moje podświadome kompleksy. 😉
  Swoją drogą, Ron Paul jeszcze żyje – co mnie trochę dziwi. Elyta łaskawie zezwala?

 4. Wczoraj w wiadomościach wypowiadał się lekarz, który był niezadowolony z tego, że w dobie internetu, społeczeństwo rozpowszechnia między sobą krytyczne uwagi na temat szczepionek.

 5. Może Ron Paul jest zbyt kochany, żeby go „zdmuchnąć”? Mogłoby to rozwścieczyć ludzi. Nie wiadomo, co „Elyty” knują, odpukać…

  Co do szczepionek – są lekarze, którzy zdecydowanie opowiadają się przeciwko szczepieniom, wszelkim i generalnie, poza wyjątkowymi sytuacjami rzeczywistego zagrożenia pandemią. Jest mnóstwo racjonalnych dowodów przeciwko szczepieniom (mój syn mało nie umarł po szczepieniu!!! miał wszystkie klasyczne objawy, o których piszą wrogowie szczepień). Ostatnio jakiś profesor napisał artykuł na ten temat, ale go za to prawie ukrzyżowano, a nawet zanegowano jego dyplom lekarza. Inna uczona zorganizowała wykład w jakiejś uczelni (pisał o tym mój „ulubiony” blog antybzdurowy) i również zażądano dla niej kary ukrzyżowania. Takich ludzi się zaszczuwa. Podziwiam ich odwagę, mało kto ma dość siły, żeby przeciwstawić się „Elytom”.

 6. No tak wiecie.

  Choroba + szczepionka = KASA

  Teraz wymyślili świńską grype, a za rok będzie mysia grypa ,a puźniej żółwia grypa.

 7. Jakaś dobra dusza podaje oś takiego na onet
  http://wiadomosci.onet.pl/forum.html#forum:MSwxNSwxMSw1NjI5ODU2OCwxNTA3MjU0NDcsNjU1MjQ4NCwwLGZvcnVtMDAxLmpz

  może to być ??

  czemu nie…mnie już nic nie zdziwi nawet cegła spadająca na głowę w drewnianej świątyni 🙂

  Zastanawia mnie tylko porażająca impotencja umysłowa dziennikarzy – Polski Radio 3 np: Kuba Strzyczkowski niby inteligentny niezależny taki „popalić dający” politykom a jednak – jak już to tematy to zastępcze – i pełna poprawność polityczna.
  Tylko p.Jachowicz (dziennikarz śledczy) odszedł z Trójki po zmianie dyrektora – p.Skowroński był zbyt dociekliwy i już go nie ma … Cała reszta – bez zmian ?
  Rozumiem że to jest praca a nawet lepsza – ale tak się wczuwać w powielanie bzdur – obrzydliwe…

 8. O tych mikrochipach „dla zdrowia” jest też mowa w ostatnich partiach filmu „Nie rozmawiaj o pogodzie”. Tam pokazali pewną ciężko chorą na cukrzycę panią, która opowiedziała, jak to wielokrotnie trafiała do różnych szpitali nieprzytomna i biedni lekarze nie wiedzieli, co jej dolega. A mikrochip to taki genialny wynalazek, dzięki któremu od razu mogliby się dowiedzieć na co choruje, co bierze itp. Wystąpił też pewien facet, po operacji wycięcia płuca i chory na milion innych straszliwych chorób, z radością witający możliwość zachipowania, bo przecież on zawsze może stracić przytomność i co wtedy? Skąd lekarze mają wiedzieć, co mu jest?

  Dla tej pani mam radę – dieta surowa, a tego pana wysłałabym do kliniki Gersona. To znacznie zdrowsze i bezpieczniejsze niż chipy.

  A dziennikarze – dziś też mną wstrząsnęli. W TokFm maglowali problem obecności Wałęsy na zjeździe partii Libertas Ganleya (czy jak się tam ona nazywa) i doszli do genialnej konkluzji – Wałęsa opowiedział się… po stronie Kremla!!!! A przecież tej partii chodzi przede wszystkim o to, żeby Europejczycy zechcieli zapoznać się z treścią Traktatu Nicejskiego, bo prawda jest taka, że nikt go nie przeczytał (podobno nie da się tego zrozumieć), a potem, żeby masowo wzięli udział w referendum, do którego nie tylko mają prawo, ale wręcz jest ono przez prawo unijne (rzekomo) gwarantowane.

  Irlandczycy głosowali na NIE właśnie dlatego, że byli jedynym narodem, który został dokładnie zapoznany z treścią tego traktatu. Kiedy zrozumieli, o co w tym chodzi zdecydowanie go odrzucili.

  O to walczy mój ulubieniec Nigel Farrage. W parlamencie unijnym nieźle się gotuje, bo część posłów domaga się referendum, a „trzymający władzę” robią wszystko, co tylko mogą, żeby do tego nie dopuścić.

  Czy którykolwiek dziennik w którejkolwiek stacji TV pokazuje, co tak naprawdę dzieje się w Parlamencie Unii Europejskiej?

  ŻADEN!!

  A dzieją się tam rzeczy naprawdę ważne. Od tego, co tam ustalą zależy los nas wszystkich. Ale my nie mamy prawa o tym wiedzieć.

 9. A jutro w UE ograniczą internet ??
  A co jeśli tak ??
  100 % ludzi nie wypowie przecież demonstracyjnie umów.
  Co możemy zrobić, olać najbliższe wybory ??
  Trzeba zbierać te wszystkie rzeczy i wypalać na DVD – być może kiedyś będzie trzeba jak niegdyś ulotki rozprowadzać …

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s