Dlaczego kosmici się nie ujawniają?

Przeniesione ze starego bloga (2008-08-28 19:56:38)

Sezon ogórkowy jeszcze się nie skończył?

Być może… Albo idzie nowe, bo w Dailly Telegraph ukazał się artykuł o kosmitach. Dziwne jest to, że prawie nie zawiera prześmiewczych nutek, a sceptycyzm nie jest w nim tonacją dominującą, lecz raczej ledwie wyczuwalną.

Oto początek tego tekstu:

Coraz więcej ludzi na Ziemi – między innymi jeden z astronautów programu „Apollo” – wierzy, że najeźdźcy z kosmosu są wśród nas

(…) sondaże wykazują, że ponad 60 proc. Brytyjczyków wierzy w istnienie kosmitów. Edgar Mitchell, były kosmonauta NASA, wręcz twierdzi, że obcy są już wśród nas.

77-letni dziś Mitchell mówi, że informacje te pochodzą z absolutnie wiarygodnego źródła. Jego zdaniem kosmici odwiedzają Ziemię już od dłuższego czasu, ale rządy na całym świecie starają się utrzymać to w tajemnicy, bo obawiają się wybuchu zbiorowej paniki, gdyby ludzie poznali prawdę. Co gorsza, Ziemianie mogliby także stracić wiarę w bezpieczeństwo energetyczne czy światowy system bankowy…

Jakby ktoś chciał wiedzieć, kim jest Edgar Mitchell, to wyjaśniam (a właściwie cytuję za DT):

Ed Mitchell – człowiek, który najdłużej ze wszystkich kosmonautów chodził po powierzchni Księżyca (9 godzin i 17 minut, w czasie misji Apollo 14) – jest bohaterem dla wielu ludzi wierzących w UFO. Twierdzi on, że dowody na kontakty ludzi z kosmitami są niepodważalne, a rządy nie chcą tego przyznać wyłącznie ze strachu. Niedawno na antenie radia West Midlands Mitchell posunął się jeszcze dalej mówiąc, że słynny „Incydent z Roswell” z 1947 r. był naprawdę katastrofą UFO.

Całość do przeczytania tutaj.

6 komentarzy do “Dlaczego kosmici się nie ujawniają?

 1. Komentarze przeniesione ze starego bloga:

  astromaria 2008-09-01 00:10:19 77.79.204.133

  Na stare lata tak się niektórym ludziom robi, że przestają się bać. Jedyne odważne wypowiedzi, zarówno na tematy ufologiczne, jak i polityczne wygłaszają właśnie znani ludzie po 70-tce. Ciekawe, czy to dlatego, że robienie kariery mają już za sobą, czy może doszli do wniosku, że strach ma wielkie oczy? Ja na przykład kiedyś bałam się, że jak coś powiem lub napiszę, to spotka mnie za to jakaś kara (może to szkolny nawyk, że wezwą rodziców i postawią w kącie?), tymczasem okazało się, że nic się naprawdę nie wydarzyło.

  Usagi 2008-08-31 23:49:41 84.60.21.18

  Ze tez facet si enie bal mowic o tym otwarcie. Niebezpieczenstwo grozi mu nie tylko ze strony wysoko postawionych politykow chcacych wszystko zataic, ale chyba tez ze strony samych najezdzcow, ktorzy byc moze chca pobyc sobie na Ziemi bedac niezauwazonymi… Strach sie bac.

 2. Takich osób i takich odważnych informacji będzie coraz więcej…
  Przyjdzie czas, kiedy się ujawnią…

 3. Czy dzisiaj w nocy nic u was nie latało? Ja widziałam coś jakby spadający niebieski meteor i niestandardowo poruszający się obiekt.

 4. A gdzie to tak latało? U nas niebo zasnute chmurami, więc jakby coś leciało, to i tak pewnie nie byłoby widoczne.

 5. Na Śląsku. Nie widziałam nigdy niebieskiego meteoru, dziwny był.
  Zaraz po tym dostrzegłam, jak ruszył się jakiś obiekt. Zrobił kółko, trochę w prawo, trochę w lewo i poleciał.
  Kiedyś poznałam kogoś, kto twierdził, że w każdym kraju jest po pięć osób zwerbowanych przez kosmitów do pracy dla nich.
  Każda z tych osób wie kiedy przylecą. Myślę więc, że aktywność UFO jednego dnia w kilku miastach w jednym kraju nie jest przypadkowa. Na tych pięciu osobach nie robią eksperymentów (rodzenie potwora przez kilkanaście godzin), są uprzywilejowani. Czy to co mówiła ta osoba było prawdą? Nie wiem, nie jestem wstanie podać żadnych dowodów. Być może ktoś z was również się z tym spotkał.

 6. Aktywność ufo nie tylko w Polsce w czasie Sylwestra. Czy jesteście wstanie odpowiedzieć co ma oznaczać ten zlot? U mnie też taki niebieski fajerwerk się pojawił, ale 30.

  http://www.nautilus.org.pl/

Nie mam żadnego wpływu na to, że komentarze stałych bywalców bloga lądują w moderacji! Proszę się nie awanturować w tej sprawie - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.