Jerzy Owsiak to najgorszy zbrodniarz w Polsce


Przeniesione ze starego bloga (2007-03-26; 00:19:53)

Ten przestępca i wykolejeniec Jerzy Owsiak jest niebezpiecznym potworem, bo zebrał grube miliony na sprzęt medyczny ratujący życie i zdrowie polskich dzieci. Jest to działalność tak skandaliczna i karygodna, a nawet wręcz przestępcza, że trzeba natychmiast położyć temu kres. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, żeby ukrócić ten niecny proceder.

Jakie to szczęście, że mamy w Polsce tak wspaniałych, ideowych i szlachetnych ludzi jak panowie ministrowie oświaty, którzy chronią naszą wspaniałą, katolicką młodzież przed tą straszliwą zgnilizną moralną.

Zgodnie z planem rządu mamy wszelkimi możliwymi sposobami, z użyciem wszelkich, nawet niedozwolonych i antykonstytucyjnych metod, choćby za cenę życia matki chronić życie zapłodnionych komórek, wyciągających błagalnie swe ręce i niemo krzyczących „mamusiu, nie zabijaj”.

Jednak gdy te komórki staną się już w pełni ukształtowanymi dziećmi i już się urodzą, gdy są w stanie naprawdę płakać i cierpieć, ich los mamy głęboko w d.

Niech zdychają skurczybyki z głodu, chłodu i chorób. I niech nikt nie ośmieli się próbować ratować ich zdrowia oraz życia. Każdego drania, który ośmieli się kupić jakieś inkubatory czy dowolny inny sprzęt medyczny zakujmy z dyby, oplujmy i wystawmy na pośmiewisko na największym placu miasta. A jak to nie pomoże, to wyślijmy go do sali tortur i publicznie spalmy na stosie.

To powinno odstraszyć wszystkich potencjalnych naśladowców.

Przyklaśnijmy radośnie i poprzyjmy ze wszystkich sił wspaniałą i miłą Bogu akcję ścigania Jerzego Owsiaka przez MEN

PS. MEN już nie ściga Owsiaka, ale reszta notki jest w dalszym ciągu aktualna.

PS. 2 W moim blogu w dalszym ciągu znajduję komentarze pełne nienawiści do Owsiaka. Co jest grane? Za co ta nienawiść? Czyżby za to, że łamie monopol KRK na dobroczynność?

Jedna myśl nt. „Jerzy Owsiak to najgorszy zbrodniarz w Polsce

 1. Komentarze przeniesione ze starego bloga:

  astromaria –> Irbis 2008-03-30 16:38:49 77.79.204.133

  Każdy patrząc widzi nie to, co jest, lecz to, co jest zdolny zobaczyć. Jak mówią buddyści – patrząc na świat zewnętrzny tak naprawdę widzisz tylko swój własny umysł. Zastanów się więc, dlaczego widzisz Owsiaka tak, jak widzisz. Ja widzę go inaczej – nikt w Polsce nie zdołał wywołać takiego entuzjazmu ani zebrać tak fantastycznie wielkiej kasy jak on. Ty widzisz w tym zło, bo taki widocznie masz umysł. Ja widzę dobro, bo za tę kasę nie kupił sobie Rolls Royce’a, lecz sprzęt medyczny do ratowania dzieci. Ktoś, kto w takich czynach doszukuje się zła i negatywnych wibracji sam musi być zły i negatywnie wibrujący.

  Irbis kocisko1@poczta.onet.pl 2008-01-15 12:03:49 155.158.246.87

  To co on robi to (pomijajac kim on jest) zwykła manipulacja w dodatku skierowana do uczuc ludzi, dzieci są tu narzedziem do robienia kasy… a wiec są wykorzystywane ! Dlacego NIKT tutaj nie widzi wykorzystywania …. ? Ten Owsiak – gdy na niego patrze – wysyla bardzo negatywne wibracje i ja je czuję ! Nie dam sie zwiesc ani jego slowom ani temu calemu cy5rkowi w ktory wmanipulowano cala Polskę

  astromaria 2007-03-27 12:29:49 81.219.50.234

  To prawda, że nic nie trwa wiecznie, ale nie wszystko odchodzi samo i dobrowolnie. Hitler sam nie odszedł, trzeba było go do tego zmusić, ale zanim świat w końcu ruszył swój ociężały tyłek przelano morze krwi. Czy mamy czekać aż historia się powtórzy? Jeśli chodzi o polityczną alternatywę, to ja, jak na razie, jej nie widzę. Do wyboru mamy PO, a to jest tak naprawdę ta sama opcja, tylko pod innym szyldem. Komuchy odpadają, bo już się wykazali i nikt na nich nie zagłosuje. Pozostali podobnie – porządzili, ośmieszyli się i nikogo na swoje programy nie nabiorą. Kolejna sprawa – wszyscy w miarę inteligentni ludzie już dawno wyjechali z kraju i żyją sobie spokojnie w Irlandii, Anglii, Holandii, czy innej Danii. Tu pozostały mohery z niewielką domieszką pozostałych opcji. Tak więc w wyborach na pewno znowu zwycięży najgorsza, rydzykowa szumowina. Nie łudźmy się, że będzie lepiej.

  Obywatel 2007-03-27 10:27:39 195.69.80.11 212.191.172.6

  Panie Piotrze, fajnie by było, ale KTO ma go wykopać? Smutny Romek musiałby się narazić swoim koalicjantom z PiS, a przecież prowadzi politykę doktrynierską i konserwatywną, o której tamci wręcz marzą. PiS nie może być aż tak radykalne, więc mają wentyl w postaci LPR. Jak coś, to nie my jesteśmy nacjonalistami, to nie my go popieramy, to tylko pomówienia. ;P Poza tym smutny Romek i Wesoły Andrzej wiedzą, że bez nich nie ma sejmowej większości i wystapienie z Paktu oznacza dla ich patrii przewodnniej śmierć polityczną. Mogą szantażować co prawda w ten sposób Kaczorki, ale tak naprawdę to działają tez na własną zgubę. Lubię się czasem pośmiać z tego, jak oni sobie wszyscy tam kadzą. 😀

  Piotr Niewierzejski sygat@interia.pl 2007-03-27 09:52:20 145.237.47.169 unknown

  Pani Mario.Nic nie trwa wiecznie.W końcu wykopią „smutnego Romka” z Ministerstwa i skończy pranie mózgów dzieciom.

  astromaria 2007-03-26 22:05:07 81.219.50.234

  No i od razu widać tutaj tę moralność Kalego. Moja mojszość jest najmojsza. Ja mam prawo prowadzić w szkołach, a nawet w przedszkolach swoją kampanię religijno-społeczną, bo moja kampania jest mojsza, a im nie pozwolę prowadzić ich kampanii, bo jest nie moja. Owsiaka nie wpuścili do szkół, gdy chciał uczyć udzielania pierwszej pomocy, bo to demoralizacja młodzieży. Podobne szykany spotkały ekologów. Oni też są nieprawomyślni. Ale rysowanie drastycznych rzeczy, czyli np. posiekanych i okrwawionych płodów jest jak najbardziej moralnie słuszne i zalecane. Podobnie jak mówienie dzieciom w przedszkolu o diabłach nabijających grzeszników na widły i rzucających ich w wieczny ogień. Zgroza, naprawdę!!!

  Helena 2007-03-26 21:33:17 84.60.40.111

  Wlasnie cos przeczytalam. Podobno w szkolach dzieci beda obowiazkowo robily plakaty na rzecz akcji przeciwko aborcjom. To sie dopiero nazywa przymuszanie uczniow. A jak ktos jest za aborcja? Dostanie pale i uwage?

  dori dori7@gazeta.pl 2007-03-26 20:30:26 212.76.37.160

  Z mundurkami jest ten problem, ze trzeba za nie zaplacic. Co najmniej dwa komplety i pewnie trzeci galowy na apele ku czci :> A wielu rodzin na to nie stac, np. znajomej samotnej matki dwojki dzieci. Poza tym, nawet jesli dzieci beda mialy mundurki, to i tak jedno w kieszeni schowa najnowszy odtwarzacz dvd, a drugie kanapke z pasztetem.

  Obywatel 2007-03-26 13:10:51 195.69.80.11 212.191.172.6

  eee, tfu, pomyliło mi się 🙂 szkoły koedukacyjne są czymś, czego nasz minister nie lubi i Owsziak mu w tym wtóruje. A mnie się pomysł z mundurkiem zni trochę nie podoba, bo nie chcę sobie dawać narzucać żadnego wzorca, ani to myślowego, ani to odzieżowego. 😛 Poza tym – u nas w mieście jest jedno LO, w którym noszą mundurki. Ile to ja się opowieści nasłuchałem, jak uczniowie tej szkoły musieli zwiewać przed grupkami młodzieży „społecznie nieprzystosowanej” tylko dlatego, że nosili taką odzież, co podobno ich w jakiś sposób drażni. Paru chłopaków pobito. Ale o tym się w mediach nie mówi. 😛

  astromaria 2007-03-26 13:29:57 81.219.50.234

  Aaa, zapomniałam… Kotański był stałym i ulubionym celem niewybrednych, a nawet wręcz wyjątkowo wrednych ataków środowisk prawicowych. Walili w niego jak w bęben, oskarżając o najgorsze zbrodnie i przekręty. Na jakimś forum katolickim znalazłam wyjaśnienie (jakże proste, słuszne i oczywiste), że Kotański powinien zająć się czym innym, ponieważ jedyną instytucją powołaną do dobroczynności jest Kościół Katolicki, więc po co włazi mu w paradę? To samo spotkało Ochojską.

  astromaria –> Obywatel 2007-03-26 13:14:12 81.219.50.234

  Co masz na myśli pisząc „szkoły koedukacyjne”? Nasze szkoły są koedukacyjne… Jeśli chodzi o mundurki, to ja też jestem za. Ludzie protestują przeciwko wszystkiemu, co wymyśli Giertych i wylewają dziecko z kąpielą. Tymczasem mundurki szkolne nie są naszym wymysłem. Są znane w całym świecie, szczególnie anglosaskim i tam nikt nie krzyczy, żeby je zlikwidować. Mundurki są dobre, bo chodzą w nich zarówno biedni, jak bogaci, piękni i brzydcy. Dzięki temu bogacze nie chełpią się bogatym strojem, a biedni nie czują się gorsi, seksowne panienki nie łażą po szkole prawie nago, tak jak w naszych szkołach – być może mają dzięki temu mniej ciąż wśród nieletnich.

  Obywatel 2007-03-26 12:44:21 195.69.80.11 212.191.172.6

  http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,4006838.html Ten link wyjaśnia sprawę. Pewnie znów Romek kazał komuś z niższego szczebla nabrudzić, żeby się okazało, że to jednak nie on, w razie wykrycia sprawy przez media. Na Owsiaka wjeżdża się z prostego powodu – młodzież go lubi, a do obecnego minsterstwa edukacji przekonana jest raczej średnio. Gdyby jeszcze żył Kotański, LPR wjeżdżałoby na Kotańskiego. Niestety Owsiaka ponosi czasem. Do dziaj pamiętam ten komentarz w którym mówił, że pomysły ministre edukacji na reformę są mu bliskie (w szczególności szkoły koedukacyjne i mundurki). Zresztą to trochę dziwny człowiek, straszny fanatyk tego, co robi, staram się mieć i do niego, i do Giertycha odrobinę dystansu.

  Helena 2007-03-26 09:40:56 84.60.16.49

  Tyle glodnych maltretowanych i biednych dzieci jest w Polsce a nikt tego nie widzi. Tym durniom sie w dupach poprzewracalo, bo w glowie nie ma co sie przewracac. Wstyd mi cholera jak na to patrze, za granica Polacy juz teraz uchodza za porypancow i debili, bo jesli godzimy sie na taki rzad to chyba znaczy ze nam sie podoba. Ludzie, paranoja!!! Rzad paprze sie w gownie i seksie zamiast rozwiazywac problemy glodujacych dzieci i takich ktore sa w patologicznych rodzinach, co sie z nimi dzieje?

Proszę się nie awanturować z powodu moderacji - patrz: strona "Komentowanie bloga" (na górze). Wolną dyskusję prowadzimy w Hyde Parku, a o zdrowiu w Zdrowotnym Hyde Parku.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s